Línia REUS – LA FARGA DE MOLES amb perllongament a ANDORRA
Serveis que es mantenen a partir de: 25/05/2020
A causa de l’actual crisi sanitària que ha motivat les resolucions SLT/747/2020 de la Generalitat, i del Reial decret 463/2020 de 14 de març pel qual es declara l’estat d’alarma i les ordres que en dimanen, aquestes són les expedicions que es realitzen de l'horari habitual.
Totes les expedicions, de dilluns a divendres feiners.
TARRAGONA - LA FARGA DE MOLESH.SORT. ITINERARI
7:00 REUS - TARRAGONA - ANDORRA*
LA FARGA DE MOLES - TARRAGONA
H.SORT. ITINERARI
17:00 ANDORRA* - TARRAGONA - REUS
*AVÍS IMPORTANT: Controls policials a la frontera amb Andorra. Viatja amb justificació.
TARRAGONA - LA FARGA DE MOLES
H.SORT. ITINERARI
7:35 TARRAGONA - LA FARGA DE MOLES - *ANDORRA
LA FARGA DE MOLES - TARRAGONA
H.SORT. ITINERARI
17:00 *ANDORRA - LA FARGA DE MOLES - TARRAGONA
DISSABTES, DIUMENGES I FESTIUS / SÁBADOS, DOMINGOS Y FESTIVOS
Línia REUS – MONTBLANC
Serveis que es mantenen a partir de: 25/05/2020
A causa de l’actual crisi sanitària que ha motivat les resolucions SLT/747/2020 de la Generalitat, i del Reial decret 463/2020 de 14 de març pel qual es declara l’estat d’alarma i les ordres que en dimanen, aquestes són les expedicions que es realitzen de l'horari públic habitual.
Totes les expedicions, de dilluns a divendres feiners.
Línia SANTA COLOMA DE QUERALT TARRAGONA
Serveis que es mantenen a partir de: 25/05/2020
A causa de l’actual crisi sanitària que ha motivat les resolucions SLT/747/2020 de la Generalitat, i
del Reial decret 463/2020 de 14 de març pel qual es declara l’estat d’alarma i les ordres que en
dimanen, en relació amb els horaris públics habituals, aquestes són les expedicions que es
mantenen fins nou avís:
Totes les expedicions, de dilluns a divendres feiners.
IGUALADA - SANTA COLOMA DE QUERALT - TARRAGONA
H.SORT. ITINERARI
5:45 IGUALADA - Sta. COLOMA - TARRAGONA
13:00 IGUALADA - Sta. COLOMA - TARRAGONA
TARRAGONA - SANTA COLOMA DE QUERALT- IGUALADA
H.SORT. ITINERARI
11:30 TARRAGONA - Sta. COLOMA - IGUALADA
18:00 TARRAGONA - Sta. COLOMA - IGUALADA
Línia TARRAGONA - LLEIDA
Serveis que es mantenen a partir de: 25/05/2020
A causa de l’actual crisi sanitària que ha motivat les resolucions SLT/747/2020 de la Generalitat, i
del Reial decret 463/2020 de 14 de març pel qual es declara l’estat d’alarma i les ordres que en
dimanen, en relació amb els horaris públics habituals, aquestes són les expedicions que es
mantenen fins nou avís:
Totes les expedicions, de dilluns a divendres feiners.
DISSABTES, DIUMENGES I FESTIUS / SÁBADOS, DOMINGOS Y FESTIVOS
LLEIDA - TARRAGONA
H.SORT. ITINERARI
7:45 LLEIDA - TARRAGONA
9:15 LLEIDA - TARRAGONA
TARRAGONA - LLEIDA
H.SORT. ITINERARI
6:00 TARRAGONA - LLEIDA
15:50 TARRAGONA - LLEIDA
TARRAGONA - LLEIDA
H.SORT. ITINERARI
7:30 TARRAGONA - LLEIDA
LLEIDA - TARRAGONA
H.SORT. ITINERARI
9:30 LLEIDA - TARRAGONA
Horaris vàlids desde 12/09/18
Líneas:
Tarragona - Lleida
De Dilluns a Divendres Feiners
DS i FestiusReus - Montblanc
Tarragona - Igualada
Reus - Andorra
(3) (7) (6) (3) (5) (3) (7) (3) (5) (3) (3) (3) (6) (3) (5)
Reus (EE.AA) 06:00 07:00 14:10 07:00
Tarragona 06:00 07:35 10:15 11:30 12:30 15:50 18:00 07:30 07:30 07:35 15:50 17:25
Port Aventura 07:46
Salou Pl. Europa 07:48 07:48
Salou P. Jaume I 07:50 07:50
Els Garidells 12:45 07:50
Vallmoll 12:50 7:55
La Selva del Camp 06:10 14:20
Alcover 06:20 14:30
Valls 06:25 08:25 10:40 11:50 12:55 16:15 18:25 07:45 08:00 08:25 16:15 17:40
La Riba 06:30 14:40
Vilaverd 06:35 14:45
Fontscaldes 08:30 08:30 17:50
L´Illa (cruïlla) 08:38 08:38 18:00
Montblanc 06:40 06:45 08:45 10:55 12:10 13:10 14:55 18:40 18:40 08:10 08:25 08:45 18:05
La Guàrdia del Prat 18:42 08:50 18:07
Blancafort 08:30 09:00
Solivella 09:05 09:05
Emb.Belltall 09:07 09:07
Emb. Nalec-Ciutadilla 09:10 09:10
Emb. Verdú 09:15 09:15
Tárrega 09:20 09:20
Cervera 09:30 09:30
Tarroja de Segarra 09:40 09:40
Guisona 09:45 09:45
Cabanabona 09:55 09:55
Ponts 10:00 10:00
Tiurana (cruïlla) 10:25 10:25
Oliana 10:35 10:35
Coll de Nargó 10:45 10:45
Organyà 10:55 10:55
Pla de San Tirs 11:00 11:00
La Seu d´Urgell 11:10 11:10
La Farga de Moles 11:20 11:20
Andorra 11:35 11:35
Pira 12:19 18:49 18:14
Ollers 12:23 18:53 18:18
Sarral 12:26 18:56 18:21
Rocafort de Queralt 12:28 18:58 18:23
Les Piles 12:46 19.16 18:41
Santa Coloma 12:50 19:25 19:00
Aguiló 19:32 19:07
La pobla de Caribenys 19:34 19:09
Els Plans de Ferran 19:40 19:15
Heucària 19:42 19:17
Sant Martí de Tous 19:48 19:23
Saió 19:50 19:25
Igualada 19:55 19:30
Espluga Francoli 07:05 11:20 13:30 18:50 8:35 08:35
Poblet 18:55 08:40
Vimbodi 11:25 13:35 19:00 08:45
Tarres (Embrancament) 13:40 19:05 08:50
Vinaixa 07:10 11:27 13:45 19:10 8:40 08:55
Albi 19:13
Borges Banques 07:20 11:32 13:52 19:25 8:50 09:05
Juneda 07:25 11:37 14:08 19:30 8:55 09:10
Torregrosa 17:10
Lleida 07:45 12:10 14:15 17:30 19:50 09:15 09:30 17:30
(2) Parada a Port Aventura només de l´1 al 31 d´agost (6) Andorra - Reus - Andorra
(3) Línea: Lleida -Tarragona- Lleida (7) Montblanc - Reus - Montblanc
(5) Igualada - Tarragona - Igualada
www.igualadina.net Tel. 902.29.29.00
Festius tot l
´any
Dissabtes
tot l´any
Excepte
Dv Sant ,
25/12,
01/01
Dissabtes i
Diumenges
del 1 / 06 al
15/09
De l`1 juliol
al 31 d
´agost
7:46 (2) 17:10 (2)
Horaris vàlids desde 12/09/18Líneas:
Lleida - Tarragona
De Dilluns a Divendres Feiners
DS i FestiusMontblanc - Reus
Igualada - Tarragona
Andorra - Reus(5)
(5) (7) (4) (3) (3) (3) (7) (1) (3) (6) (5) (3) (3) (3) (3) (6)Lleida 07:45 09:15 12:45 17:45 09:30 09:30 12:45 12:45
Torregrosa 08:00
Juneda 08:10 09:35 18:05 09:50 09:50
Borges Blanques 08:20 09:40 18:10 09:55 09:55
L'Albi 08:30
Vinaixa 08:33 09:55 18:25 10:05 10:05
Tarres 08:36 10:08
Vimbodi 08:37 18:29 10:09
Poblet 08:40 10:12
Espluga 08:55 10:10 18:35 10:10 10:18
Igualada 05:45 13:00 07:30
Saió 05:50 07:35
Sant Martí de Tous, Cruïlla 05:55 07:40
Heucària 06:00 07:45
Els Plans de Ferran 06:05 07:50
La pobla de Caribenys 06:07 07:52
Aguiló 06:11 07:56
Santa Coloma 06:15 15:45 08:00
Les Piles 06:19 08:04
Rocafort de Queralt 06:26 08:16
Sarral 06:31 08:24
Ollers 06:33 08:27
Pira 06:38 08:32
Andorra 17:00 17:00
La Farga de Moles 17:20 17:20
La Seu d´Urgell 17:25 17:25
Pla de San Tirs 17:40 17:40
Organyà 17:50 17:50
Coll de Nargó 17:55 17:55
Oliana 18:05 18:05
Tiurana (cruïlla) 18:15 18:15
Ponts 18:30 18:30
Cabanabona 18:40 18:40
Guisona 18:45 18:45
Tarroja de Segarra 18:50 18:50
Cervera 19:00 19:00
Tárrega 19:15 19:15
Emb. Verdú 19:20 19:20
Emb. Nalec-Ciutadilla 19:25 19:25
Emb.Belltall 19:35 19:35
Solivella 19:40 19:40
Blancafort
La Guàrdia del Prat 06:48 19:45 08:38 19:45
Montblanc 06:50 06:45 08:30 09:05 10:15 15:55 16:30 18:40 19:50 08:45 10:25 10:35 19:50
L´Illa (cruïlla) 07:10 08:35 19:55 08:54 19:55
Fontscaldes 07:13 08:38 20:03 09:05 20:03
Vilaverd 06:50 16:00
La Riba 07:00 16:10
Valls 07:15 08:45 09:25 10:30 16:45 18:55 20:10 09:15 10:45 11:00 20:10
Alcover 07:10 16:20
La Selva del Camp 07:20 16:30
Vallmoll 09:30 11:05
Els Garidells 09:35 11:10
Port Aventura 20:23 10:00 20:23
Salou P. Jaume I 20:25 20:25
Salou Pl. Europa 20:30 20:30
Tarragona 07:40 09:10 09:45 11:00 14:30 17:10 19:20 20:40 09:35 11:15 11:30 14:05 14:05 20:40
Reus (EE.AA) 07:30 16:40 21:00 21:00
(1) No va directe. S´ha de fer canvi a Santa Coloma, on el temps d´espera és de 2 hores. (5) Igualada - Tarragona - Igualada
(2) Parada a Port Aventura només de l´1 al 31 d´agost (6) Andorra - Reus - Andorra
(3) Línea: Lleida -Tarragona- Lleida (7) Montblanc - Reus - Montblanc
(4) Lectius segons calendari oficial de la Generalitat de Catalunya
www.igualadina.net Tel. 902.29.29.00
De l`1
juliol al
31 d
´agost
Festius
tot l´any
Dissabtes
tot l´any
Festius
tot l´any
Dissabtes
del 1 / 06 al
15/09
Excepte
Dv Sant ,
25/12,
01/01